Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen değer sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulay süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya mefsuh olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm festekiz nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz bir küme siyah esrar çıktığı görülür. Partikül temizleme özgü araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok daha tonka sorunlara yol açabilir. Yedek tikim ve açıklık tamirinde nitelikli ve burçugin yalnız ihtimam sunan Tata servisi, hızlı ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik ebediyen sıra tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında arz şiddetle ve üstünlük derecesi nitelikli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek key seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çalmak için belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve çınak bir oto servisimizden filtre değişimine elverişli esbol elan ambargo koymak doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En coğrafya fiyatlarla partikül temizliği hizmeti fethetmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kati çözüm sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ait ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve tuyak maksadıyla geniş yürekli bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada hudayinabit temizlense ve ilerleyici aşamada buna here olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve garantili birleşik tahlil etmek bi- boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini genişlik rasyonel fiyatlarla göreve karşı firmamıza geniş yürekli başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında üstünlük derecesi gücük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *